קטגוריות
טכנולוגה

שיחות זולות לחו"ל

שירות שיחות זולות לחו"ל הוא שירות פופולארי מאוד גם בקרב עסקים וגם בקרב אנשים פרטיים. הטלפון היא צורת ההתקשרות הטובה ביותר שלנו לתקשר עם הקרובים אלינו כאשר אנו לא נמצאים באותו אזור/מקום ואפילו לא באותה מדינה. כמובן שניתן להתכתב דרך אפליקציות צ'אט ובאמצעות המייל והרשתות החברתיות אך זה לא אותו דבר כמו לשמוע בזמן חי את הקול בצד השני של אותו אדם אהוב והיכולת לשתף לו בשיחה מה עבר עלינו היום. כמו כן בעסקים יש הצורך לפתוח קווי שיחה לחו"ל למשל בין סניפים שונים של החברה בחו"ל כאשר עובדים או מנהלים צריכים ליצור קשר אחד עם השני וכמובן כאשר לקוחות ממדינה אחרת רוצים לתקשר עם החברה ולהיפך.

היסטוריה של מחירים גבוהים:

בעבר כדי ליצור קשר טלפונים עם מישהו בחו"ל היינו משלמים הרבה מאוד כסף. היינו מדברים דקה-שתיים ומסיימים את השיחה במהירות תוך שאנו מספיקים רק לעדכן שהכול בסדר אתנו. כיום המחירים הרבה יותר נמוכים ויש לכך 2 סיבות עיקריות:

  • התפתחות תשתיות התקשורת המאפשרות לנו לתקשר עם המשפחה בחינם בדרכים שונות. מה שלא היה ניתן לעשות בעבר – היום אפשר לעשות בקלות ובחינם כל עוד יש WIFI וחיבור לאינטרנט באזור שאליו אנו הולכים. נוכל להשתמש ברשתות החברתיות, בוואטסאפ ובכלים נוספים לתקשר עם בני המשפחה שלנו. אולם יש דיליי גדול ואיכות השיחה לא מי יודע מה, אבל אלו בהחלט אפשרויות קיימות מה שגורם לחברות התקשורת להוזיל מחירים.
  • ההתפתחות של התחרות בין חברות התקשורת גם כן גורם להורדת מחירים כדי לשכנע את הלקוחות לבצע את חבילות השיחה דרכן. ישנן אפילו חברות כמו 015 המאפשרת ללקוחות להירשם אצלה בחינם באתר, ללא התחייבות וללא דמי הרשמה וליהנות מתעריפי שיחה מוזלים למרבית היעדים בחו"ל ללא צורך בחבילה או התחייבות.

אז מה צריך לעשות כדי ליהנות מתעריפי שיחה מוזלים לחו"ל ללא התחייבות?

פשוט מאוד – נרשמים לאתר 015 בחינם וללא התחייבות. לא תתבקשו לרכוש חבילה מסוימת וכי תוכלו פשוט ליהנות מתעריפי שיחה מוזלים לרוב היעדים בעולם בכפוף לתקנון ולמחירון החברה המוצג באתר.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x