קטגוריות
קידום אתרים

קידום אורגני וממומן בגוגל

תהליך בניית אתר אינטרנט הוא תהליך ארוך, חשוב ומתמשך. הוא כולל הרבה מאד עבודה טכנית אך גם עבודה מחשבתית חשובה מאד – עבודת הקידום האורגני שמתחילה עוד בשלב בניית אתר ולא מסתיימת גם אחרי שהוא כבר נמצא באוויר.

קידום אורגני הוא למעשה שילוב של האתר במנוע החיפוש של גוגל, כמה שיותר גבוה ברשימת תוצאות החיפוש, כך שכאשר אדם מחפש שירות או מוצר כמו זה שאתה מציע, הוא יוכל להגיע אליך כמה שיותר מהר. למעשה מדובר בחשיפה חשובה, קבועה והכרחית כדי ליצור אתר אפקטיבי ובסופו של דבר – גם רווחי.

אנו מציעים לך את החבילה כולה: מתהליך אפיון ובניית אתר האינטרנט, דרך העיצוב ובניית השפה הקריאייטיבית של האתר ועד לקידום האתר בצורה אורגנית במנועי החיפוש של גוגל וברשת כולה. אנחנו מלווים את לקוחותינו בצעדים החשובים האלו ומתחייבים תמיד לספק להם את התוצאות הטובות ביותר.

קידום אורגני – מהו ולמה הוא?

קידום האתר שלך באופן אורגני, מאפשר למעשה ליצור תנועה חשובה והכרחית לתוך האתר. זוהי תנועה של לקוחות פוטנציאליים, מתעניינים, גולשים רנדומליים שמחפשים את תחום העיסוק שלך ומגיעים ישירות אל האתר שלך. ככל שהקידום האורגני אפקטיבי יותר, כך המיקום שלך במנוע החיפוש של גוגל משתפר והתוצאות טובות יותר.

את הקידום האורגני משיגים באמצעות תהליכים ארוכי טווח, ביניהם תהליכים של הכנסת תוכן לאתר, חידוש התוכן באופן קבוע, מחקר ופענוח של מילות מפתח רלוונטיות, יצירת קוד קצר ונוח לשימוש במהלך תהליך בניית האתר ופילוח נכון של קהל היעד. בנוסף, שילוב של קידום ברשתות החברתיות, במיוחד בפייסבוק, טוויטר ולינקדאין, יעזור גם לקידום האתר שלך ברשימת התוצאות הקריטית כל כך של גוגל.

עקרונות קידום אתרים אורגני

על ידי הכרת הנקודות העיקריות באופן השיווק האורגני תוכלו למקד את עצמכם ולייעל את השיווק שאתם מבצעים ובאותה מידה, תוכלו לבחון את התנהלותה של חברת שירותי קידום האתרים בה בחרתם לקדם את האתר שלכם. העקרונות הבאים הם אלו שיביאו את האתר שלכם למרכז הבמה של גוגל ואל מול עיניהם של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. אם אתם רוצים ליצור לעצמכם את הפלטפורמה הבאה לפרסום וליצירת לקוחות חדשים, הקידום האורגני הינו השיטה היעילה והמקצועית ביותר לשיווק ארוך טווח וליצירת מוניטין ברשת.

הגורמים המשפיעים על דירוג האתר

תוכן אתר האינטרנט

עד לא מזמן, היו לא מעט חברות המוכרות מסות עצומות של תוכן באינטרנט ומעניקות לרבים את האפשרות להעלות לרשת אינספור מאמרים באיכות ירודה ביותר. למעשה, גם היום ניתן למצוא לא מעט חברות המציעות שירותים אלו אולם כבר ידוע וברור כי שירותי המאמרים הנמכרים בהמוניהם ובמחירים מצחיקים – מפילים את האתר והופכים להשקעה שבהפסד.
גוגל מפתח עכבישים בעלי יכולת איתור וזיהוי תוכן איכותי בהתייחס למילות קישור ולכפילויות של תוכן, תכנים ברמה ירודה וכן ניסוח ברמה נמוכה. כמו כן, מסתמך גוגל על איכות התוכן כפי שהיא מדורגת על ידי הגולשים.

כתובת אתר האינטרנט

כתובת אתר האינטרנט מאפשרת גם היא להעלות את דירוג האתר ברשת באמצעות הדגשים הנכונים. לפיכך ישנה חשיבות מהותית לבניית האתר בהתאם לכותרות הנכונות, שילוב כותרות התוכן המתאימות וכן הכנסת כמות מילים רלוונטית ומתאימה לאתר ולמאמר עצמו. ערכים לא מתאימים לדף יכולים להביא את גוגל לפסול אותו.

מילות מפתח

מציאת מילות המפתח המתאימות והפופולאריות ביותר הינה בין הגורמים המהותיים ביותר המשפיעים על דירוג האתר בגוגל. מציאת מילות המפתח הפופולאריות ביותר הינה חלק בסיסי מהצלחת האתר ולכן ישנה חשיבות מרבית לאיתור מילות המפתח הנכונות. חקר מילות המפתח הינו הפעולה הנדרשת לביצוע לכל אתר אותו מעוניינים להקים. ניתן לאתר את מילות המפתח הרלוונטיות באמצעות הסטטיסטיקות של האתר המופיעות במנועי החיפוש ובכלים המקצועיים של מנועי החיפוש השונים.

בין קידום אורגני לקידום ממומן

אנחנו מכירים היטב את התהליכים הדרושים כדי ליצור קידום אפקטיבי וקולע. אנחנו יוצרים עבור לקוחותינו תוכן איכותי שיקדם אותם, מבצעים פילוחים ואפיונים מדוייקים ומקצועיים ומשלבים בין קידום אורגני הכרחי ובין קידום ממומן במידת הצורך.

המטרה שלנו היא: ליצור שגרת קידום קבועה, אפקטיבית ובעלת עלויות נמוכות עבור לקוחותינו שרואים באופן מיידי תוצאות בשטח. לצד הקידום האורגני, אנחנו מנהלים קמפיינים גדולים וקטנים של קידום ממומן בגוגל, פייסבוק ואתרים נוספים כדי ליצור את מערך הקידום הנכון ביותר עבור לקוחותינו.

החברה מנהלת קמפיינים של קידום אורגני וקידום ממומן שמגדילים את החשיפה עבור לקוחותינו שרואים את התוצאות בכל יום ובכל שעה. אנחנו מזמינים גם אותך להכיר ולהתחיל את המסע להצלחת האתר שלך ובסופו של דבר – העסק שלך.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x